Vzdelávanie
Mgr. Katarína Gear
Ostatné vzdelávanie i. n.
- Obec
- Košice - Šaca
- Od roku
- 2023
- IČO
- 55 540 821
Mgr. Katarína Gear
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 040 15 Košice - Šaca
- Na trhu od
- 13. júna 2023
- IČO
- 55 540 821
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 85.59)
- Ostatné vzdelávanie i. n.
Podnikanie v číslach
- 3
- roky na trhu
- 2023
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mgr. Katarína Gear
Mgr. Katarína Gear – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Košice - Šaca. Podniká od 13. júna 2023.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk a prekladateľské a tlmočnícke služby: anglický jazyk.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mgr. Katarína Gear
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 55 540 821
- Dátum vzniku
- 13. júna 2023
- Miesto podnikania
- 040 15 Košice - Šaca
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice, vložka č. 820-101555
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 85.59)
- Ostatné vzdelávanie i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mgr. Katarína Gear zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk
-
Prekladateľské a tlmočnícke služby: anglický jazyk
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mgr. Katarína Gear?
Miesto podnikania je v obci 040 15 Košice - Šaca.
Čím sa Mgr. Katarína Gear zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk; prekladateľské a tlmočnícke služby: anglický jazyk.
Aké je IČO – Mgr. Katarína Gear?
IČO je 55 540 821.
Odkedy podniká Mgr. Katarína Gear?
Podnikanie začalo 13. júna 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.